17 жовтня 2017 р. - 20 жовтня 2017 р.

Тиждень циклової комісії юридичних дисциплін

17 жовтня 2017 року відбулася зустріч з практичними працівниками, колишніми випускниками коледжу, які працюють за фахом.

Були запрошені:
Данюк Галина Антонівна – головний спеціаліст відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Рівненській області.
Медведюк Олена Анатоліївна – начальник відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Рівненській області.
Онищук Юрій Володимирович – старший інспектор відділу організації діяльності групи реагування управління превентивної діяльності ГУМВС в Рівненській області, капітан поліції.
Беркута Єлізавета Василівна – представник Рівненського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, Голова громадської організації «Правовий супровід «Адомаріс».
Климкович Яна Йосипівна – державний виконавець Рівненського міського відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Рівненській області, Голова Координаційної Ради молодих юристів при ГТУЮ у Рівненській області.

Виступаючі надали інформацію про особливості юридичної роботи та націлили студентів на відповідальне ставлення до навчання.

18 жовтня в актовій залі Рівненського кооперативного економіко-правового коледжу відбувся святковий концерт «Юрист має талант».

Свято пройшло яскраво, насичене вітаннями, гумором, піснями. Концертна програма розфарбувала настрій у чудові кольори. Протягом усього заходу студентів і педагогів музичними подарунками вітали талановиті студенти. Запальна українська пісня від Вікторії Ревко викликала шквал овацій у залі, а чуттєва авторська композиція у виконанні першокурсниці Галини Окуліч наповнили святкову атмосферу доброзичливістю і теплом.
Студентка четвертого курсу Малютчик Інга подарувала неперевершений східний танець, пісні студенток Фабіян Соломії, Ревко Вікторії, Гуринчук Катерини, Малютчик Інги зірвали оплески. Яскравим музичним вітанням для викладачів була авторська пісня про циклову комісію юридичних дисциплін студенток Катерини Дем’янчук та Соломії Фабіян.

Весела сценка про трудові будні Національної поліції Рокитнівського району стала яскравим розважальним номером, який проводжали гучними оплесками.
Трагічні події Майдану та на сході України знайшли відображення в сценарії свята – учасники заходу вшанували пам’ять загиблих за незалежність нашої Батьківщини хвилиною мовчання. Студентка ІІ курсу Світлана Сав’як прочитала авторський вірш, який разом з піснею «Не твоя війна» у виконанні студентки Дем’янчук Катерини, доторкнувся до самого серця кожного гостя.

19 жовтня 2017 року цикловою комісією юридичних дисциплін було проведено зустріч провідних адвокатів м.Рівне зі студентами спеціальності «Правознавство» на тему « Проблеми реалізації та захисту прав і свобод людини та громадянина в Україні».

Учасники зустрічі: адвокати Глотов Микола Сергійович та Сорока Віталій Григорович.

Адвокат Глотов Микола Сергійович (випускник РКЕПК) та викладач вищої категорії Пацула Юрій Йосипович (колишній класний керівник) діляться спогадами та враженнями про професію юриста.

Майбутні юристи-студенти спеціальності Правознавство разом з адвокатами Глотовим М.С. і Сорокою В.Г. в лекційній аудиторії РКЕП коледжу.

20 жовтня цикловою комісією була організована зустріч з представниками Центру підтримки громадських ініціатив «Чайка» в рамках проведення програми «16 днів без насильства» молодіжного проекту по розвитку демократії, правах захисту людей.
Учасниками зустрічі були:
Координатор проекту молодіжної організації Центру підтримки громадських ініціатив «Чайка» – Салівончик Оксана.
Психолог молодіжної організації Центру підтримки громадських ініціатив «Чайка» – Боговід Тамара Володимирівна.

Метою зустрічі було надання інформації, що стосується запобіганню торгівлі людьми та захисту прав осіб, які постраждали в результаті таких незаконних дій.
Студенти мали можливість переглянути відеофільм «Життя на продаж».
Салівончик Юлія зупинилась на основних аспектах, на які потрібно звертати увагу при працевлаштуванні за кордоном.
Боговід Тамара поділилась досвідом роботи громадської організації у цій сфері, а також відповіла на запитання студентів.

На завершення зустрічі бажаючі отримали інформаційні буклети.