25 жовтня 2017 р.

Відкрите заняття з Української літератури

Проведено відкрите заняття з Української літератури у групі ТКМ-11 викладача вищої категорії Юсин Інни Володимирівни.
Семінарське заняття проведено відповідно до тематичного плану робочої навчальної програми дисципліни. Тема заняття: «Повість про українських Ромео і Джульєтту «Тіні забутих предків» М.Коцюбинського».
Заняття пройшло на високому методичному рівні.
Викладач успішно використовувала інноваційні форми і методи проведення занять, ефективно використовувала мультимедійні технології навчання, враховуючи індивідуальні особливості студентів.