1 листопада 2017 р.

Відкрите заняття з Біології

1 листопада 2017 року проведено відкрите заняття з дисципліни Біологія у групі Ю-11, викладача І категорії Заулочної Алли Миколаївни на тему: «Ферменти, вітаміни, їх значення для життєдіяльності організмів».

Типове заняття комбінованого типу з дотриманням відповідної структури. Доречно використано епіграфи, простежувалися міждисциплінарні зв’язки під час викладу нового матеріалу на занятті. Викладачем застосовано новітні технології навчання, багатий наочний, роздатковий та мультимедійний матеріали.
Доцільно використано інтерактивну вправу «Мікрофон». Вивчення нового матеріалу побудовано на активному діалозі, що спонукало студентів до активної праці. Час заняття використано максимально продуктивно на засвоєння матеріалу та досягнення мети.