Вітаємо стипендіатів!

Відповідно до Постанови № 130/1 від 01.09.2017 року, Правління Спілки споживчих товариств Рівненської області призначено 5 (п’ять) іменних стипендій для студентів Рівненського кооперативного економіко-правового коледжу з 1 вересня 2017 року:

1. Антонюка Юрія Володимировича – студента групи Ю-41, спеціальність «Правознавство»;
2. Корнійчук Ірину Миколаївну – студентку групи ТТ-31, спеціальність «Харчові технологій»;
3. Малець Вікторію Вікторівну – студентку групи ТКМ-32, спеціальність «Товарознавство та комерційна діяльність»;
4. Сульжик Марію Василівну – студентку групи Б-32, спеціальність «Облік і оподаткування»;
5. Терещук Оксану Юріївну – студентку групи Ф-31, спеціальності «Фінанси і кредит».