облспоживспілка
 
22 листопада 2017 р. - 24 листопада 2017 р.
 
 
З 22 по 24 листопада в Рівненському кооперативному економіко-правовому коледжі проходила акредитаційна експертиза підготовки молодших спеціалістів зі спеціальності 5.03050801 «Фінанси і кредит» (072 «Фінанси, банківська справа та страхування»).
Відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України від 09.11.17 р. №1252-А до складу експертної комісії було включено:
голова комісії – Пєтухова Ольга Михайлівна – професор кафедри менеджменту та адміністрування Національного університету харчових технологій, доктор економічних наук, та
член комісії – Крисак Андрій Олексійович – голова циклової комісії економіки і фінансів Вінницького технічного коледжу.
Експертна комісія розпочала роботу із зустрічі з керівництвом РКЕПК, далі експерти ознайомилися із матеріально-технічною базою коледжу – відвідали бібліотеку, відділ кадрів, методичний та педагогічний кабінети, спортивну та актову зали. Основна ж робота велася у навчально-методичному відділі та на випусковій цикловій комісії фінансово-облікових дисциплін. Поряд із перевіркою навчально-методичних матеріалів експерти значну увагу приділяли і вивченню роботи спеціалізованих кабінетів та лабораторій, які обслуговують спеціальність, що акредитується. Серйозним випробуванням для студентів стало написання комплексних контрольних робіт. Комісією були проведені комплексні контрольні роботи з дисциплін гуманітарної, природничо-наукової та загальноекономічної, професійної підготовки серед студентів ІІ та ІІІ курсів. Показники абсолютної та якісної успішності за наслідками виконання комплексних контрольних робіт з кожного циклу дисциплін відповідають критеріям акредитації підготовки молодших спеціалістів. У ході експертної перевірки були перевірені звіти з виробничої (технологічної) практики, зауважень щодо якості цих звітів немає. На завершення роботи експертної комісії було підписано позитивні експертні висновки. Комісія підтвердила спроможність навчального закладу здійснювати підготовку молодших спеціалістів за даною спеціальністю.
З висновками експертної комісії МОН України за результатами проведення акредитаційної експертизи підготовки молодших спеціалістів спеціальності 5.03050801 «Фінанси і кредит» (072 «Фінанси, банківська справа та страхування») можна ознайомитись тут.
ЕКСПЕРТНІ ВИСНОВКИ АКРЕДИТАЦІЙНОЇ ЕКСПЕРТИЗИ ПІДГОТОВКИ МОЛОДИХ СПЕЦІАЛІСТІВ ЗА СПЕЦІАЛЬНІСТЮ 5.03050801 «ФІНАНСИ І КРЕДИТ» ГАЛУЗІ ЗНАНЬ 0305 «ЕКОНОМІКА ТА ПІДПРИЄМНИЦТВО» (072 «ФІНАНСИ, БАНКІВСЬКА СПРАВА ТА СТРАХУВАННЯ» ГАЛУЗІ ЗНАНЬ 07 «УПРАВЛІННЯ ТА АДМІНІСТРУВАННЯ») У РІВНЕНСЬКОМУ КООПЕРАТИВНОМУ ЕКОНОМІКО-ПРАВОВОМУ КОЛЕДЖІ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Директор коледжу  С.І.Добридник
Відмінник освіти України

Майбутні студенти!
Навчання в Рівненському кооперативному економіко-правовому коледжі – це отримання міцних професійних знань, вивірений шлях до гідного вступу молодих людей в самостійне життя.
Знання та практичні навички, набуті в коледжі, допоможуть вам знайти своє місце в сучасних економічних умовах.
Прийдіть до нас і Ви переконаєтесь, що Рівненський кооперативний коледж – це навчальний заклад сучасного рівня, який впевнено дивиться в майбутнє.
Щиро запрошуємо на навчання до Рівненського кооперативного економіко-правового коледжу!
Довіртесь нам і Ви не помилитесь у своєму виборі!

 
 

Адміністрація

До Вашої уваги в даному розділі розміщенна інформація про адміністрацію Рівненського кооперативного економіко-правового коледжу.

 
________________________________________

Методичний кабінет

Методична робота в навчальному закладі завжди була і є фундаментом, на якому будується і через який вирішується головне його завдання – здійснення навчально-виховного процесу.

 
 
________________________________________

Відділення коледжу

 • Економічне відділення
 • Відділення комерційної діяльності та права
 • Технологічне відділення
 
________________________________________

Циклові комісії

 • Загальноосвітніх дисциплін
 • Математики, інформатики та комп'ютерної техніки
 • Суспільних дисциплін
 • Комерційної діяльності менеджменту та товарознавства
 • Обліково-економічних дисциплін
 • Виробництво харчової продукції
 • Юридичних дисциплін
 • Фізичної культури
 
Педпреса - освітній портал МОН МОН