облспоживспілка
 
22 листопада 2016 р. - 25 листопада 2016 р.
 
Робота дискусійного клубу «Людина. Духовність. Мораль» у І семестрі 2017-2018 н.р.
 
З 22 листопада 2017 року у коледжі членами дискусійного клубу було проведено виховні заходи у групах перших курсів. Студенти груп Ю-11, ТКМ-11 та ТКМ-12 разом із Трум Оленою та Матляк Тетяною, студенти Ю-41 обговорили питання щодо збереження навколишнього середовища. Темою розмови було питання «Глобальні екологічні проблеми людства». Ці важливі питання повинні об’єднати людей усього світу, оскільки від їхньої діяльності та поведінки залежить життя планети Земля, а отже і нас. Студенти подивились документальні фільми про забруднення навколишнього середовища та обговорили їх.
 
 
 
Важливою темою для обговорення серед дітей-підлітків є тема жорстокого поводження людини з братами нашими меншим – тваринами. Гупалюк Олександра підготувала цікавий матеріал «Нові аспекти захисту тварин від жорстокого поводження». Як майбутній юрист, Олександра повідомила про те, що в Україні захист тварин регулюється ЗУ «Про захист тварин від жорстокого поводження». Наше місто потерпає від великої кількості безпритульних, нікому не потрібних тварин. Майбутні юристи повинні вивчати питання безпритульних тварин та їх утримання у населених пунктах відповідно до міжнародного права та застосовувати знання у практичному житті, створюючи організації захисту, співпрацюючи з місцевим органами влади та управління.
 
 
25 листопада в усьому світі відзначається як Міжнародний день боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок. Наше суспільство з питань насильста у сім’ї, ранньої вагітності та суїциду попереду держав Європи. Ці проблеми обговорювали на виховній годині у групах Ю-42, Ю-32 та Ю-22 студенти Романець Христина, Прокопюк Світлана та Іванова Вікторія. Гарно, доступно підготовлений текстовий матеріал з показами відеоматеріалів змусив задуматися над цими питаннями кожного присутнього студента.
 
 
 
 
25 листопада для українців , як остання субота місяця також є День пам’яті за жертвами голодомору 1932-1933рр. Плідно попрацювали, члени дискусійного клубу студенти групи ТКМ-23, де класним керівником є Миронець Валентина Степанівна над створенням виставки «Запали свічку пам’яті» та виставки до річниці Революції гідності. Підібраний матеріал у плакатах, фотографіях, зверненнях ще раз нагадав кожному з нас, що забувати трагічні події життя минулого свого народу не можна. Маємо там’ятати усе, щоб у майбутньому не повторювати жахливі періоди життя нашого народу, маємо докласти максимум зусиль, щоб не гинули наші солдати на Сході, в зоні АТО. Миру, злагоди та добра усім нам і Україні.
 
 
Керівник клубу Л.В. Крижановська
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Директор коледжу  С.І.Добридник
Відмінник освіти України

Майбутні студенти!
Навчання в Рівненському кооперативному економіко-правовому коледжі – це отримання міцних професійних знань, вивірений шлях до гідного вступу молодих людей в самостійне життя.
Знання та практичні навички, набуті в коледжі, допоможуть вам знайти своє місце в сучасних економічних умовах.
Прийдіть до нас і Ви переконаєтесь, що Рівненський кооперативний коледж – це навчальний заклад сучасного рівня, який впевнено дивиться в майбутнє.
Щиро запрошуємо на навчання до Рівненського кооперативного економіко-правового коледжу!
Довіртесь нам і Ви не помилитесь у своєму виборі!

 
 

Адміністрація

До Вашої уваги в даному розділі розміщенна інформація про адміністрацію Рівненського кооперативного економіко-правового коледжу.

 
________________________________________

Методичний кабінет

Методична робота в навчальному закладі завжди була і є фундаментом, на якому будується і через який вирішується головне його завдання – здійснення навчально-виховного процесу.

 
 
________________________________________

Відділення коледжу

 • Економічне відділення
 • Відділення комерційної діяльності та права
 • Технологічне відділення
 
________________________________________

Циклові комісії

 • Загальноосвітніх дисциплін
 • Математики, інформатики та комп'ютерної техніки
 • Суспільних дисциплін
 • Комерційної діяльності менеджменту та товарознавства
 • Обліково-економічних дисциплін
 • Виробництво харчової продукції
 • Юридичних дисциплін
 • Фізичної культури
 
Педпреса - освітній портал МОН МОН