3 травня 2018 р.

Екскурсія юристів

В ході проведення занять з навчальної практики викладачем вищої категорії Пацулою Юрієм Йосиповичем спільно з студентами груп Ю-31, Ю-32 3 травня 2018 р. було проведено екскурсії до:

• Рівненського міського центру заянятості населення;
  • Рівненського льонокомбінату;
  • Рівненського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Ознайомлення з організацією роботи ТОВ «Рівненський льонокомбінат» студентами груп Ю-31, Ю-32, зустріч з працівниками юридичного відділу Льонокомбінату

Вивчення практики діяльності Рівненського міського центру зайнятості населення
(екскурсію зі студентами груп Ю-31, Ю-32 РКЕП коледжу проводить Мастолярчук Лариса Григорівна – заступник начальника відділу активної підтримки безробітних Рівненського міського центру зайнятості населення 3 травня 2018 р.)

Заступник начальника відділу активної підтримки безробітних Рівненського міського центру зайнятості населення Мастолярчук Л.Г. розповідає студентам – правознавцям про форми та методи надання допомоги громадянам в пошуку роботи

Ознайомлення з практикою надання допомоги молодим спеціалістам та перспектив працевлаштування на підприємствах, установах та організаціях Рівненської області

Вивчення студентами – юристами форм та методів активної підтримки безробітних під час відвідання Рівненського міського центру зайнятості
(екскурсія заступника начальника відділу активної підтримки безробітних Рівненського міського центру зайнятості населення)

Зустріч студентів – правознавців РКЕП коледжу з інтегратором Рівненського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Подоляк О.
3 травня 2018р.