10 жовтня 2018 р.

Виховна година до Дня захисника України

10 жовтня 2018 р. групою студентів Ю-31 (кл. керівник Пацула Ю.Й) в актовій залі коледжу проведено відкриту виховну годину, присвячену Дню захисника України.
Студентами виконувались пісні, поетичні добірки, хореографічні номери, присвяченіісторії України, боротьбі за незалежність та проти агресорів.
Кульмінацією заходу стало колективне виконання учасниками дійства та присутніми в залі студентами та працівниками коледжк пісні "Заспіваймо пісню за Україну".

< /td>