16 жовтня 2018 р. - 19 жовтня 2018 р.

Тиждень циклової комісії юридичних дисциплін

Щороку на початку жовтня в РКЕП коледжі проходить тиждень циклової комісії юридичних дисциплін. І цього року викладачами циклової комісії юридичних дисциплін  спільно зі студентами були проведені такі заходи
16 жовтня 2018 року був проведений студентський конкурс «Моє бачення ідеальної держави»
Студенти презентували доповіді, в яких висвітлили реалії сучасного сьогодення і розкрили своє бачення розвитку України в майбутньому з питань розвитку правової держави (Панчук Ольга, група Ю-22), освіта майбутнього (Ушкевич Віторія, група Ю-22), незалежна судова влада (Гуринчук Катерина, група Ю-21), розвиток соціальної політики (Пристопчук Софія, група Ю-21)
Свою чітку громадянську позицію висловила Фесюк Вероніка, група Ю-21
17 жовтня в актовій залі Рівненського кооперативного економіко-правового коледжу відбувся святковий концерт «Моя майбутня професія – охоронець права»
Свято пройшло яскраво, насичене вітаннями, гумором, піснями. Протягом усього заходу студентів і викладачів музичними подарунками вітали талановиті студенти. Запальна авторська пісня від студенток групи Ю-41 Дем’янчук Катерини та Фабіян Соломії викликала шквал овацій у залі, а чуттєва українська композиція у виконанні студентки групи Ю-11 Ангеліни Хмель наповнили святкову атмосферу доброзичливістю і теплом
Неординарним музичним вітанням був танець студентів групи Ю-42 Бобрик Юлії, Бовша Руслана, Громика Олександра, Мухаровського Владислава та Сав’як Світлани
Ансамбль «Струмочок»
Весела сценка про трудові будні Дорожньої патрульної поліції від студентів групи Ю-42 Бобрик Юлії та Бовша Руслана стала яскравим розважальним номером, який проводжали гучними оплесками
Студентка групи Ю-22 Кухар Христина та її друзі виконали танець Черлідерів, який викликав шалені овації залу
Також всіх гостей розважали студенти групи Ю-42 Громик Олександр та Сав’як Світлана зі сценкою «Випадок в органі ДРАЦС»
Танець студентки групи Ю-11 Васильчук Валерії дуже приємно вразив всіх присутніх в святковій залі
Фінальним номером стала пісня сучасної молоді, яка надихнула всіх до прагнення змін в сучасній Україні.
Пісню виконали студенти Гуринчук Катерина та Соколовський Ілля
18 жовтня 2018 року викладачем вищої категорії Пацулою Юрієм Йосиповичем проведено Круглий стіл «Особливості юридичної професії».
Були запрошені учасники: начальник Рівненського міського відділу ДВС Головного територіального управління юстиції у Рівненській області - Якобчук Павло Олександрович; нотаріус - Наумова Наталія Георгіївна
Начальник Рівненського міського відділу ДВС Головного територіального управління юстиції у Рівненській області Якобчук Павло Олександрович розповів студентам випускних груп РКЕП коледжу Ю-41, Ю-42 про форми і методи діяльності Державної виконавчої служби.
Нотаріус Наумова Наталія Георгіївна давала відповіді на запитання студентів про практику вчинення різноманітних нотаріальних дій згідно законодавчих актів.
Учасники Круглого столу разом зі студентами випускних груп Ю-41, Ю-42, викладачами юридичних дисциплін та зав. відділенням комерційної діяльності і права Ільчук Г.І.
19 жовтня 2018 року викладачем вищої категорії Лелюхом Юрієм Володимировичем проведено бесіду на тему «Юридична відповідальність неповнолітніх»
В ході даної бесіди було проінформовано студентів про кримінальну відповідальність для неповнолітніх осіб. Студенти задавали різноманітні, цікаві для них запитання, що стосуються актуальності даної теми в сучасному житті молоді.

Циклова комісія висловлює щиру подяку усім без винятку гостям, викладачам та студентам, які долучилися до відзначення тижня спеціальності Право.