облспоживспілка
 
24 жовтня 2018 р.
 
Профорієнтаційний захід "Сходинка до омріяної професії"
 
"Якщо Ви вдало оберете професію та докладете до неї душу, то щастя саме знайде Вас" - такі слова стали епіграфом профорієнтаційного заходу проведеного на технологічному відділенні 24 жовтня 2018року.
Понад 50 учнів випускних класів ЗОШ м.Рівне взяли участь у відкритому профорієнтаційному заході «Сходинка до омріяної професії», організованому адміністрацією коледжу спільно Рівненським міським центром зайнятості.
"Від того, наскільки вдало кожен із нас обере свій життєвий шлях залежить його місце в суспільстві. Тому, дуже важливо бути поінформованим про заклади освіти, що готують кадри, затребувані на ринку праці" - наголосила завідувач технологічного відділення Л.В. Севрук.
На початку зустрічі Людмила Севрук повідомила майбутнім абітурієнтам про спеціальності та професії, які можна обрати майбутнім абітурієнтам, про можливості майбутнього працевлаштування, про умови вступу та особливості навчання і дозвілля у коледжі. На зустріч із майбутніми абітурієнтами були запрошені і студенти коледжу. Так, студент групи ТТ-21 Максим Мельник з метою популяризації професії кухаря презентував гостям майстерність приготування справжньої італійської піци з елементами піца-акробатики, розповів про історію виникнення, поділився таємницями рецептури цієї популярної страви, особливо серед молоді.
 
Студентка групи РО-31 Софія Шевчук підготувала цікаву історичну довідку про виникнення та особливості приготування фуршетних закусок, а на підтвердження її слів, секрети приготування бенкетних бутербродів канапе продемонстрували студенти групи К-11 Догойда Антон та Гукасян Крістіна.
Після проведених майстер-класів студенти відділення почастували охочих щойно виготовленими закусками.
При проведенні заходу панувала дружня невимушена атмосфера, школярі отримали відповіді на поставлені запитання, їх запросили навчатись у коледжі.
 
 

Директор коледжу  С.І.Добридник
Відмінник освіти України

Майбутні студенти!
Навчання в Рівненському кооперативному економіко-правовому коледжі – це отримання міцних професійних знань, вивірений шлях до гідного вступу молодих людей в самостійне життя.
Знання та практичні навички, набуті в коледжі, допоможуть вам знайти своє місце в сучасних економічних умовах.
Прийдіть до нас і Ви переконаєтесь, що Рівненський кооперативний коледж – це навчальний заклад сучасного рівня, який впевнено дивиться в майбутнє.
Щиро запрошуємо на навчання до Рівненського кооперативного економіко-правового коледжу!
Довіртесь нам і Ви не помилитесь у своєму виборі!

 
 

Адміністрація

До Вашої уваги в даному розділі розміщенна інформація про адміністрацію Рівненського кооперативного економіко-правового коледжу.

 
________________________________________

Методичний кабінет

Методична робота в навчальному закладі завжди була і є фундаментом, на якому будується і через який вирішується головне його завдання – здійснення навчально-виховного процесу.

 
 
________________________________________

Відділення коледжу

 • Економічне відділення
 • Відділення комерційної діяльності та права
 • Технологічне відділення
 
________________________________________

Циклові комісії

 • Загальноосвітніх дисциплін
 • Математики, інформатики та комп'ютерної техніки
 • Суспільних дисциплін
 • Комерційної діяльності менеджменту та товарознавства
 • Обліково-економічних дисциплін
 • Виробництво харчової продукції
 • Юридичних дисциплін
 • Фізичної культури
 
Педпреса - освітній портал МОН МОН