24 жовтня 2018 р.

Профорієнтаційний захід "Сходинка до омріяної професії"

"Якщо Ви вдало оберете професію та докладете до неї душу, то щастя саме знайде Вас" - такі слова стали епіграфом профорієнтаційного заходу проведеного на технологічному відділенні 24 жовтня 2018року.
Понад 50 учнів випускних класів ЗОШ м.Рівне взяли участь у відкритому профорієнтаційному заході «Сходинка до омріяної професії», організованому адміністрацією коледжу спільно Рівненським міським центром зайнятості.
"Від того, наскільки вдало кожен із нас обере свій життєвий шлях залежить його місце в суспільстві. Тому, дуже важливо бути поінформованим про заклади освіти, що готують кадри, затребувані на ринку праці" - наголосила завідувач технологічного відділення Л.В. Севрук.
На початку зустрічі Людмила Севрук повідомила майбутнім абітурієнтам про спеціальності та професії, які можна обрати майбутнім абітурієнтам, про можливості майбутнього працевлаштування, про умови вступу та особливості навчання і дозвілля у коледжі. На зустріч із майбутніми абітурієнтами були запрошені і студенти коледжу. Так, студент групи ТТ-21 Максим Мельник з метою популяризації професії кухаря презентував гостям майстерність приготування справжньої італійської піци з елементами піца-акробатики, розповів про історію виникнення, поділився таємницями рецептури цієї популярної страви, особливо серед молоді.

Студентка групи РО-31 Софія Шевчук підготувала цікаву історичну довідку про виникнення та особливості приготування фуршетних закусок, а на підтвердження її слів, секрети приготування бенкетних бутербродів канапе продемонстрували студенти групи К-11 Догойда Антон та Гукасян Крістіна.
Після проведених майстер-класів студенти відділення почастували охочих щойно виготовленими закусками.
При проведенні заходу панувала дружня невимушена атмосфера, школярі отримали відповіді на поставлені запитання, їх запросили навчатись у коледжі.