облспоживспілка
 
06 квітня 2019 р.
 
Профорієнтаційний захід "День відкритих дверей"
 
 
06 квітня 2019 року майбутніх абітурієнтів та їх батьків гостинно зустріли в стінах Рівненського кооперативного економіко правового коледжу адміністрація, викладачі та студенти коледжу. Проведено профорієнтаційний захід «День відкритих дверей» для учнів міста Рівне, Рівненської області та їх батьків.
Директор коледжу Степан Іванович Добридник ознайомив присутніх з напрямками діяльності РКЕПК, освітніми послугами, які пропонує заклад у новому навчальному році, вказав на переваги та ступеневість навчання.
Завідувачі відділень висвітлили особливості кожної зі спеціальностей на відділенні. Студентами коледжу надано інформацію щодо їх навчання та дозвілля. Так, про особливості навчання за спеціальностями розповіли студенти: Семегин Олена (група Б-21), Стельмах Софія (група Ф-31), Петрук Ярослав (група ТКМ-31), Пацерук Анастасія (група ТТ-31), Касянчук Оксана (група ГРС-21).
Відвідувачі мали можливість переглянули презентацію про коледж зі світлинами навчання, виховних та спортивних заходів. Також було надано інформацію щодо вступної кампанії 2019 року. Для учнів були підготовлені художні виступи студентами коледжу.
На зустріч завітали також випускники коледжу, які святкували 10 років закінчення коледжу за спеціальність Правознавство. Дуже зворушливо було чути гарні вітання та відгуки про здобуті знання, викладачів з уст випускників.
Після зустрічі з адміністрацією учні та їх батьки мали змогу оглянути матеріально-технічну базу коледжу, зокрема побували у навчальних та комп’ютерних аудиторіях, бібліотеці, читальній залі, музеї.
 
 

Директор коледжу  С.І.Добридник
Відмінник освіти України

Майбутні студенти!
Навчання в Рівненському кооперативному економіко-правовому коледжі – це отримання міцних професійних знань, вивірений шлях до гідного вступу молодих людей в самостійне життя.
Знання та практичні навички, набуті в коледжі, допоможуть вам знайти своє місце в сучасних економічних умовах.
Прийдіть до нас і Ви переконаєтесь, що Рівненський кооперативний коледж – це навчальний заклад сучасного рівня, який впевнено дивиться в майбутнє.
Щиро запрошуємо на навчання до Рівненського кооперативного економіко-правового коледжу!
Довіртесь нам і Ви не помилитесь у своєму виборі!

 
 

Адміністрація

До Вашої уваги в даному розділі розміщенна інформація про адміністрацію Рівненського кооперативного економіко-правового коледжу.

 
________________________________________

Методичний кабінет

Методична робота в навчальному закладі завжди була і є фундаментом, на якому будується і через який вирішується головне його завдання – здійснення навчально-виховного процесу.

 
 
________________________________________

Відділення коледжу

  • Відділення комерційної діяльності та права
  • Технологічне відділення
 
________________________________________

Циклові комісії

  • Загальноосвітніх дисциплін
  • Математики, інформатики та комп'ютерної техніки
  • Суспільних дисциплін
  • Відділення комерційної діяльності і права
  • Фінансово-облікових дисциплін
  • Виробництво харчової продукції та ресторанної справи
  • Юридичних дисциплін
 
Педпреса - освітній портал МОН МОН