06 квітня 2019 р.

Профорієнтаційний захід "День відкритих дверей"

06 квітня 2019 року майбутніх абітурієнтів та їх батьків гостинно зустріли в стінах Рівненського кооперативного економіко правового коледжу адміністрація, викладачі та студенти коледжу. Проведено профорієнтаційний захід «День відкритих дверей» для учнів міста Рівне, Рівненської області та їх батьків.
Директор коледжу Степан Іванович Добридник ознайомив присутніх з напрямками діяльності РКЕПК, освітніми послугами, які пропонує заклад у новому навчальному році, вказав на переваги та ступеневість навчання.
Завідувачі відділень висвітлили особливості кожної зі спеціальностей на відділенні. Студентами коледжу надано інформацію щодо їх навчання та дозвілля. Так, про особливості навчання за спеціальностями розповіли студенти: Семегин Олена (група Б-21), Стельмах Софія (група Ф-31), Петрук Ярослав (група ТКМ-31), Пацерук Анастасія (група ТТ-31), Касянчук Оксана (група ГРС-21).
Відвідувачі мали можливість переглянули презентацію про коледж зі світлинами навчання, виховних та спортивних заходів. Також було надано інформацію щодо вступної кампанії 2019 року. Для учнів були підготовлені художні виступи студентами коледжу.
На зустріч завітали також випускники коледжу, які святкували 10 років закінчення коледжу за спеціальність Правознавство. Дуже зворушливо було чути гарні вітання та відгуки про здобуті знання, викладачів з уст випускників.
Після зустрічі з адміністрацією учні та їх батьки мали змогу оглянути матеріально-технічну базу коледжу, зокрема побували у навчальних та комп’ютерних аудиторіях, бібліотеці, читальній залі, музеї.

• Відділення комерційної діяльності і права
  • Фінансово-облікових дисциплін
  • Виробництво харчової продукції та ресторанної справи