облспоживспілка
 

Рівненський кооперативний
економіко-правовий коледж

- вищий навчальний заклад І рівня акредитації
 
Високий рейтинг серед навчальних закладів міста, області та поза її межами.

Заснований у 1940 році

 • 2015 рік75-річний ювілей
 • підготовлено більше 30 тисяч фахівців
 • Акредитований, має ліценції та сертифікати про акредитацію на всі спеціальності.
 • Навчається біля 1000 студентів з різних областей України на денній та заочній формах навчання.
 • Студентів навчають близько 80 педагогічних працівників, з яких більше половини мають вищу кваліфікаційну категорію, 2 викладачів є відмінниками освіти України
 • Матеріально-технічна база складається з трьох навчальних корпусів та двох гуртожитків. Студенти повністю забезпечені гуртожитком.
Всі кабінети і лабораторії коледжу обладнані сучасними технічними засобами навчання.
Функціонують навчальні магазини продовольчих та непродовольчих товарів, 6 лабораторій комп’ютерної техніки з доступом в Інтернет, лабораторії касового та вагового обладнання, лабораторії хімії, сучасний лабораторний комплекс, який включає лабораторію приготування їжі, лабораторію кондитерської продукції, дегустаційну залу тощо.
В коледжі є спортивна та актова зали, бібліотека з філією і читальною залою.
Навчальна практика студентів проходить у відповідно обладнаних кабінетах, лабораторіях коледжу, виробнича – на передових підприємствах різних форм господарювання.
Протягом навчання студенти та учні здобувають додаткові професії “Оператор комп’ютерного набору”, “Продавець”, “Офіціант”, “Бармен”.
Активно працюють фахові гуртки, випускається газета “Студентські обрії”. Наші студенти незмінні учасники науково-практичних конференцій, конкурсів «Кращий за професією». Працюють і гуртки художньої самодіяльності, гуртки за інтересами. Цікавими і захоплюючими є професійні конкурси на звання “Містер коледжу” та “Міс коледжу”, “Бухгалтерський облік – ділова мова бізнесу”, тижні фахівців ресторанного господарства тощо.
 
У коледжі діє комплексна спортивно-оздоровча програма. Працює 7 спортивних секцій з багатьох видів спорту, проводяться спартакіади,  Дні здоров’я, спортивні вечори, туристичні походи. 15 років поспіль спортивний колектив коледжу виборює перші загальнокомандні місця в спартакіаді міста, області та  спортивних змаганнях інших регіонів України. Традиційним стало проведення “Дня здоров’я” для студентів та учнів нового набору, що проводиться на базі оздоровчого табору коледжу в с. Хотинь.

Коледж входить до складу навчального комплексу "Академія", створеного на базі Львівського торговельно-економічного університету та "Освіта" на базі Полтавського університету економіки і торгівлі.

Львівський торговельно-економічний університет здійснює підготовку бакалаврів та магістрів на базі коледжу за спеціальностями 081 Право, 071 Облік і оподаткування, 072 Фінанси, банківська справа та страхування, 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність, 241 Готельно-ресторанна справа і 181 Харчові технології.

Крім того, наші випускники мають можливість  продовжити навчання за фахом на ІІІ – ІV  курсах у інших ЗВО ІІІ – ІV  рівня акредитації.
 
У порівнянні з навчанням в інституті - навчання в коледжі дає більше практичних умінь та навичок, а також забезпечується значна економія коштів при оплаті за навчання!
 
 
 
 
 

Директор коледжу С.І.Добридник
Відмінник освіти України
Викладач-методист

Майбутні студенти!
Навчання в Рівненському кооперативному економіко-правовому коледжі – це отримання міцних професійних знань, вивірений шлях до гідного вступу молодих людей в самостійне життя.
Знання та практичні навички, набуті в коледжі, допоможуть вам знайти своє місце в сучасних економічних умовах.
Прийдіть до нас і Ви переконаєтесь, що Рівненський кооперативний коледж – це навчальний заклад сучасного рівня, який впевнено дивиться в майбутнє.
Щиро запрошуємо на навчання до Рівненського кооперативного економіко-правового коледжу!
Довіртесь нам і Ви не помилитесь у своєму виборі!

 
 

Адміністрація

До Вашої уваги в даному розділі розміщенна інформація про адміністрацію Рівненського кооперативного економіко-правового коледжу.

 
________________________________________

Методичний кабінет

Методична робота в навчальному закладі завжди була і є фундаментом, на якому будується і через який вирішується головне його завдання – здійснення навчально-виховного процесу.

 
 
________________________________________

Відділення коледжу

 • Відділення комерційної діяльності та права
 • Технологічне відділення
 
________________________________________

Циклові комісії

 • Загальноосвітніх дисциплін
 • Математики, інформатики та комп'ютерної техніки
 • Суспільних дисциплін
 • Комерційної діяльності менеджменту та товарознавства
 • Фінансово-облікових дисциплін
 • Виробництво харчової продукції
 • Юридичних дисциплін
 
 
Педпреса - освітній портал МОН МОН