облспоживспілка
 
Циклові комісії
 
 
Циклова комісія загальноосвітніх дисциплін
 
Новостворена в 2008 році циклова комісія загальноосвітніх дисциплін складається з досвідчених викладачів з чималим педагогічним стажем.
 
 
Усвідомлюючи те, що сучасна молода людина, незалежно від обраної нею професії, об’єктивно змушена бути інформованою, критично і творчо мислячою, мобільною, мотивованою до самонавчання і саморозвитку – викладачі загальноосвітніх дисциплін спрямовують педагогічну діяльність на розвиток конкретних цінностей та життєво необхідних знань і умінь студентів. У сформованій компетентності студента ми вбачаємо  його високі професійні можливості, що базуються на знаннях, досвіді та особистісних цінностях.
 
Впроваджуючи комплексний підхід до формування змісту та організації освітнього процесу, викладачі наполегливо працюють над вдосконаленням своєї педагогічної майстерності шляхом вивчення кращого педагогічного досвіду, впровадження нових освітніх технологій.
 

Заулочна Алла Миколаївна – голова циклової комісії, викладач вищої категорії.

Заулочна Алла Миколаївна
Дата народження – 02.08.1980р. У 2002р. закінчила Тернопільський державний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка, за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Біологія та хімія», а в 2003р. - за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Біологія.», магістр. Викладає дисципліни: «Біологія», «Екологія», «Основи екології та безпеки товарів народного споживання». Педагогічний стаж роботи 12 років.
_________________________________________________________________
 
Береза Юлія Миколаївна – викладач І категорії.
Береза Юлія Миколаївна
Дата народження – 02.03.1988р. У 2010р. закінчила магістратуру Рівненського державного гуманітарного університету за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Українська мова та література». Викладає дисципліну: «Українська мова». Успішно готує студентів до конкурсів з української мови. Педагогічний стаж роботи 8 роки.
_________________________________________________________________
 
Бойко  Наталія Георгіївна – викладач вищої категорії.
Бойко Наталія Георгіївна
Дата народження – 10.10.1978р. У 2000р. закінчила Рівненський державний гуманітарний університет за спеціальністю «Українська мова і література та іноземна мова (англійська)». Викладає дисципліни: «Українська мова за професійним спрямуванням», «Діловодство». Педагогічний стаж роботи 19 років.
_________________________________________________________________
 
Чемерис Тетяна Олександрівна – викладач вищої категорії.
Чемерис Тетяна Олександрівна
Дата народження – 19.07.1961р. У 1983р. закінчила Тернопільський державний педагогічний інститут ім. Я.О. Голана за спеціальністю «Біологія з додатковою спеціальністю хімія». Викладає дисципліни: «Органічна хімія», «Неорганічна хімія», «Хімія», «Фізколоїдна хімія». Педагогічний стаж роботи 35 років.
_________________________________________________________________
 
Пархомчук Володимир Андрійович – викладач вищої категорії.
Пархомчук Володимир Андрійович
Дата народження – 19.01.1960р. У 1989р. закінчив Рівненський державний педагогічний інститут ім. Д.З. Мануїльського за спеціальністю загальнотехнічні дисципліни з додатковою спеціальністю "Фізика". Викладає дисципліни: «Фізика», «Астрономія», «Основи електротехніки». Педагогічний стаж роботи 30 років.
_________________________________________________________________
 
Юсин Інна Володимирівна – викладач вищої категорії.
Юсин Інна Володимирівна
Дата народження – 28.03.1978р. У 2002р. закінчила Рівненський державний гуманітарний університет за спеціальністю «Українська мова та література». Викладає дисципліну: «Українська література». Педагогічний стаж роботи 14 років.
_________________________________________________________________
 

Трофимчук Микола Володимирович – викладач вищої категорії, майстер спорту СРСР з легкої атлетики (штовхання ядра).

Трофимчук Микола Володимирович
Дата народження – 10.09.1966р. У 1994р. закінчив Волинський державний університет ім. Лесі Українки за спеціальністю «Фізична культура». Викладає дисципліну: «Фізичне виховання». Педагогічний стаж роботи 30 років.
_________________________________________________________________
 
Михалюк Степан Максимович – викладач вищої категорії.
Михалюк Степан Максимович
Дата народження – 08.06.1958р. У 1980р. закінчив Рівненський державний педагогічний інститут ім. Д.З. Мануїльського за спеціальністю «Фізика і математика». У 1993р. закінчив Луцький педагогічний інститут ім. Лесі Українки за спеціальністю "Фізична культура". У 2009р. закінчив Рівненський державний гуманітарний університет за спеціальністю «Інформатика». Викладає дисципліни: «Фізична культура», «Фізичне виховання». Педагогічний стаж роботи 37 років.
 
 
 

Директор коледжу  С.І.Добридник
Відмінник освіти України
Викладач-методист

Майбутні студенти!
Навчання в Рівненському кооперативному економіко-правовому коледжі – це отримання міцних професійних знань, вивірений шлях до гідного вступу молодих людей в самостійне життя.
Знання та практичні навички, набуті в коледжі, допоможуть вам знайти своє місце в сучасних економічних умовах.
Прийдіть до нас і Ви переконаєтесь, що Рівненський кооперативний коледж – це навчальний заклад сучасного рівня, який впевнено дивиться в майбутнє.
Щиро запрошуємо на навчання до Рівненського кооперативного економіко-правового коледжу!
Довіртесь нам і Ви не помилитесь у своєму виборі!

 
 

Адміністрація

До Вашої уваги в даному розділі розміщенна інформація про адміністрацію Рівненського кооперативного економіко-правового коледжу.

 
________________________________________

Методичний кабінет

Методична робота в навчальному закладі завжди була і є фундаментом, на якому будується і через який вирішується головне його завдання – здійснення освітнього процесу.

 
 
________________________________________

Відділення коледжу

  • Відділення комерційної діяльності та права
  • Технологічне відділення
 
________________________________________

Циклові комісії

  • Загальноосвітніх дисциплін
  • Математики, інформатики та комп'ютерної техніки
  • Суспільних дисциплін
  • Комерційної діяльності менеджменту та товарознавства
  • Фінансово-облікових дисциплін
  • Виробництво харчової продукції та ресторанної справи
  • Юридичних дисциплін
 
Педпреса - освітній портал МОН МОН